KONST / Litografier / Litografier 8203125
*
nr 820 3125
Litografier
10 st, Skånska slott, efter F Richardt, motivets mått: 15x24
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 april 2013
kl 20:15:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/4 16:48:44
1
150 kr
14/4 20:19:43
2
150 kr
14/4 20:20:13
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: f richardt litografier skånska slott
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09
-
2138 Färglitografi
Eva Ljungdahl (f. 1946), Sverige. Segelbåt. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:21
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
*
Litografier
nr 820 3125
Litografier
10 st, Skånska slott, efter F Richardt, motivets mått: 15x24
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 april 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/4 16:48:44 | 1 | 150 kr |
14/4 20:19:43 | 2 | 150 kr |
14/4 20:20:13 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: f richardt litografier skånska slott
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09 -
2138 Färglitografi
Eva Ljungdahl (f. 1946), Sverige. Segelbåt. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:21 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22